جزئیات پروژه آماده افترافکت
تاریخ انتشار: 12 ژانویه 2019
دسته بندی:

قوانین و مقررات خریداران فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار

خریداران محترم قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس های متنوع فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار استفاده می کنند لازم است تمام قوانین و مقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا، هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود رادارد ودر صورت سوء استفاده های احتمالی سایت هیچ مسئولیتی را برعهده نمی گیرد.

۱- محصولات فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار و تمامی حقوق آن برای فروشندگان اعم از فروش و تکثیر محفوظ است.

۲- فروش یا اشتراک گذاری این محصولات در سایت های مشابه توسط خریداران بصورت جدی ممنوع و جرم می باشد و فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار این حق را برای خود قائل می باشد تا با خاطی برابر قوانین جرایم رایانه ای اقدام کند.

۳- محصولاتی که از فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار خریداری شده تنها تا ۲۴ ساعت اول امکان تست دارد و در صورت مشکل به پشتیبان یا فروشنده فایل لایه باز اعلام فرمایید تا رفع شود در غیر این صورت پشتیبانی صورت نمی گیرد.

۴- تمامی توضیحات فایل ها بصورت کامل نوشته شده است و لطفا قبل از خرید باید حتما به درستی توضیحات را خوانده و با تصمیم قطعی اقدام به خرید نمایید.

۵- هیچ گونه برگشت محصولات به فروشگاه و دریافت مبلغ پرداختی توسط کاربر برای فایل های سالم و درست وجود ندارد اگر کاربری محصولی را از فروشگاه خریداری کند در صورتی که مشکل فنی برای فایل وجود نداشته باشد و کاربر از خرید خود ناراضی باشد پول پرداختی بازگشت داده نمی شود. (زیرا فروشندگان فایل متفاوت می باشد)

۶- فایل خریداری شده دارای نصب، راه اندازی و آموزش نحوه اجرا و موارد اضافی نمی شوند ولی اگر در توضیحات قید شود که فایل بعد خرید نصب هم انجام می شود آن فایل توسط پشتیبان نصب و آموزش های مربوطه داده می شود.

۷- تمامی فعالیت های کاربران اعم از خرید و ثبت نام در فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار به نشانی http://www.mediyar.ir توسط کاربران به معنی قبول تمامی قوانین فوق می باشد .