جزئیات پروژه آماده افترافکت
تاریخ انتشار: 12 ژانویه 2019
دسته بندی:

قوانین و مقررات فروشندگان فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار

فروشنده گرامی پیش از عضویت در فروشگاه و هرگونه استفاده از امکانات ارائه شده ضمن خواندن کامل و دقیق قوانین و سیاست فروشگاه نسبت به پذیرش آن اقدام نمائید ، این قوانین جهت جلوگیری از هرگونه مشکل میان فروشگاه، فروشنده و خریدار تنظیم گردیده است و عدم پذیرش این قوانین به معنی عدم ثبت نام و استفاده از فروشگاه توسط فروشنده می باشد.

تعاریف:

الف) فروشگاه: فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار

ب) فروشنده: کاربری که ثبت نام نموده و در مرحله بعد نسبت به فروش فایل به عنوان فروشنده در فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار پذیرش شده است.

ج) فروشگاه اختصاصی: به ویترین اختصاصی محصولات فروشنده در فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار “فروشگاه اختصاصی” گفته می شود.

د) خریدار: به کاربری که از محصولات فروشگاه ابزار مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار خریداری می کند.

۱- مدیریت و مرجع فعالیت فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار در کشور جمهوری اسلامی ایران قرار دارد و درصورت وجود تخلف احتمالی از سوی کاربران با درخواست قضایی، اطلاعات کاربر خاطی در اختیار مراجع درخواست کننده قرار خواهد گرفت.

۲- استفاده از سرویس های متنوع و مختلف فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار در فعالیت هایی که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند غیرمجاز است ودر صورت آگاهی حساب کاربری طرف مسدود خواهد شد.

۳- استفاده و انتشار ویروس های اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران و خریداران فروشگاه غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.

۴- استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار ممنوع می باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۵- پس از طی مرحله عضویت، فروشگاه اطلاعات وارد شده شما را به صورت مرحله به مرحله بررسی و تأئید می کند و در صورت نیاز با شما تماس برقرار کرده و در انتها به عنوان فروشنده رسمی فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار مورد تایید قرار خواهید گرفت.

۶- تنها افرادی که به سن قانونی (۱۴سال) و بالای آن رسیده باشند می تواند عضو سایت شوند و به عنوان فروشنده از خدمات فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار استفاده کنند.

۷- درخواست های سایت از فروشندگان خود صرفا از طریق ارسال تیکت داخلی فروشگاه می باشد و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی و یا درخواست مشاهده لینک های لازم استفاده می شود. پس در نهایت مهمترین و قابل اتکا ترین اطلاعیه ها و نکات فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار از طریق تیکت خواهد بود.

۸- در صورتی که فروشنده ای محصولاتی برخلاف قوانین سایت با عناوین دیگری به فروش برساند در صورت احراز تخلف علاوه بر مسدود سازی فروشگاه اختصاصی فروشنده و اکانت کاربری، کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به فروشنده متوجه وی می باشد و سایت هیچ گونه تعهد و مسئولیتی قبال آن متعهد نمی گردد.

۹- کاربر موظف است در فروشگاه اختصاصی خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به مشتریان قرار دهد ، در غیر این صورت امکان ادامه فعالیت فروشگاه اختصاصی امکان پذیر نخواهد بود.

۱۰- در فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار برای جلوگیری از کلاه برداری هر فروشنده و خریدار امکان وارد کردن شماره حساب و شماره کارت های خود را دارد ، کاربران باید تمام شماره حساب هایی که به نام خود آنها می باشد را وارد کنند اگر حساب ها و کارت های با نام افراد دیگر را وارد کنند فروشگاه هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد، فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار یک کپی کارت از کاربر برای تأئید حساب وارد شده دریافت می کند و نزد خود حفظ می کند.

۱۱- استفاده از اسپم در فروشگاه تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده استفاده از آن، حساب کاربری متخلف مسدود می شود، نمونه مورد استفاده عبارتند از ارسال لینک پرداخت سایت با استفاده از اسپم، که فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار به شدت مخالف استفاده از آن است.

۱۲- استفاده ماشینی از سرویس سایت و یا هرگونه سوء استفاده از سرویس این فروشگاه بدون هماهنگی و اطلاع این مدیران فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.

۱۳- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط فروشنده، فروشگاه اکانت را به راحتی شناسایی مسدود و مصادره می نماید.

۱۴- اگر کاربری تمایل به ادامه فعالیت در فروشگاه را نداشته باشد می تواند با ارسال تیکت حساب کاربری خود را غیر فعال نماید، فروشگاه حساب کاربری مورد نظر را غیرفعال می کند ولی به منظور نگهداری جزئیات هویتی کاربران ونیاز احتمالی به سوابق و اطلاعات فروشنده، فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار محتوا را در پایگاه داده های خود بصورت رمز شده حفظ می نماید.

۱۵- فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار اکانت فروشندگانی را که خلاف قوانین فوق عمل کنند را توقیف و در مورد حساب و موجودی آن فروشندگان پس از اطمینان از عدم بدهکاری فروشنده به خریداران و رضایت کامل ایشان، تصمیم نهایی را اتخاذ و به اطلاع فروشنده می رساند.

۱۶- اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگری ناشی از نقض این توافقنامه و همچنین عدم مدیریت و حفظ رمز عبور و نام کاربری متحمل فروشنده شود، بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود فروشنده بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار شود، فرشنده نقص کننده قوانین، موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در فروشگاه انجام می گیرد است.

۱۷- به منظور بروزرسانی و ایجاد امکانات جدید و انجام طرح های بازاریابی و افزایش فروش تغییرات نرم افزاری در فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار که بصورت دوره ای در حال انجام است، ضمن اطلاع به فروشندگان و درجریان قرار دادن انها مسئولیت اشتباهات محاسباتی احتمالی در تغییرات سایت با گزارش فرونشده به عهده فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار می باشد و ضمن بررسی اختلاف یا اشتباه محاسبه مبلغ کسر یا به حساب کاربر اضافه می شود و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

۱۸- فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار سرویس های جذاب و متنوع خود را بصورت رایگان یا با تعرفه با شرایطی که در سیاست های داخلی فروشگاه است ارائه می کند و در هرزمان بنا به صلاحدید و تغییر شرایط فورس ماجور و نیاز به فراهم کردن شرایط ادامه سرویس ممکن است نیاز به تغییر تعرفه های خود داشته باشد که شامل کاهش تعرفه خدمات یا افزایش آن می شود و یا عدم ادامه خدمات رایگان یا بابت خدمتی رایگان تعرفه ای مشخص کند یا طرح های تشویقی را ایجاد کند یا طرح تشویقی را کنسل کند یا شرایط استفاده و روند انجام امور مالی و تسویه حساب و سایر عملکرد ها را به فراخور نیاز پیش امده تغییر دهد، در همه موارد ذکر شده و مشابه آن، این تغییرات نیازی به هماهنگی و کسب اجازه از فروشنده نخواهد بود و کاربر با توجه به سیستم شفاف و دقیق فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار ضمن اطلاع از شرایط جدید می تواند تصمیم به پذیرش تغییرات داشته باشد یا فعالیت خود را متوقف کند که هرگونه ادعا و اعتراض در خصوص تغییرات مورد پذیرش نیست.

۱۹- کاربران موظف هستند هرگونه تغییر آدرس پستی و شماره تلفن ثابت و همراه را از طریق تیکت در پشتیبانی به اطلاع فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار برسانند و هرگونه مغایرت و عدم دسترسی به موارد فوق منجر به توقیف حساب کاربری می شود.

۲۰- کاربر حق واگذاری حساب کاربری به شرکت یا فرد دیگری را ندارد و مرجع مالکیت حساب کاربری اطلاعات فردی ثبت شده در فروشگاه است.

۲۱- هرگونه ضرر و زیانی که به هر نحوه از فروشنده به خریدار یا از خریدار به فروشنده وارد شود باید مابین آنها برطرف شود که بخش پشتیبانی فروشگاه امکان گفتگو طرفین را فراهم می کند و درصورتیکه مشکل حل نشود طرفین امکان پیگیری قضایی دارند همچنین اگر ضرر و زیانی از سمت فروشنده یا خریدار به فروشگاه مولتی مدیا و پروژه افترافکت مِـدیار وارد شود ضرر زننده موظف به جبران خسارت سایت می باشد.